Školení cvičitelů

13.10.2013 10:00

Cvičitelky a cvičitele žup Pojizerské a Ještědské zveme na doškolovací seminář, který se uskuteční v něděli 13.10. v sokolovně na Malé Skále.

Jedná se o půldenní seminář, který připravila Komise zdravotní tělesné výchovy OV ČOS. Cílem semináře je prezentace některých nových poznatků v oblasti cvičení v tělocvičně, s důrazem na zdravotní aspekty vybraných cviků a jejich provedení. Tato forma semináře je určená pro cvičitele a cvičitelky, kteří pracují s věkovou kategorií – dospělí.

Seminář bude zaměřen na hrudní páteř, hrudník, pletenec ramenní. Program nepřímo navazuje na seminář „Cvičíme zdravě I.“, který byl zaměřen na oblast břišních svalů, svalů hýžďových, svalů pánevního dna.

Program je určen pro cvičitele všech odborností, nejen pouze pro cvičitele Zdr.TV

Přihlášky:  do 4.10.2013  na e-mail tjsokolmalaskala@seznam.cz, příp. informace tel.: 723 941 303

Více informací v přiložené pozvánce

TJ SOKOL Malá Skála
Malá Skála 100
468 31 Malá Skála

© 2009 Všechna práva vyhrazena.

Vytvořte si webové stránky zdarma!Webnode