Informace pro členy Tělovýchovné jednoty

Platba členských poplatků členů obou jednot TJ Sokol Malá Skála probíhá bezhotovostně převodem na společný bankovní účet u FIO banky. Žádáme Vás tedy o zaslání odpovídajícího členského poplatku na toto číslo účtu: 2401977444/2010.

U platby uvádějte variabilní symbol 2024 a do zprávy pro příjemce zadejte jméno člena, za kterého poplatek hradíte. Poplatek je možné uhradit i za více členů najednou (rodina), do zprávy pro příjemce je pak potřeba toto dostatečně upřesnit. Popis platby je důležitý k tomu, aby bylo možno příspěvky přiřadit na jednotlivé členy jednoty. Většinou také máme na celou rodinu pouze jednu kontaktní e-mailovou adresu, proto Vám tento e-mail přijde pouze jeden, i když je v rodině víc členů Sokola.

Členské poplatky na rok 2024 jsou stanoveny v následující výši:
150,- Kč: děti a mládež do 18-ti let, senioři nad 65 let
300,- Kč: dospělí 19-65 let

Žádné členské známky se už nevydávají.

Splatnost členských poplatků byla do 15. 12. 2023. Pokud jste nestihli zaplatit včas, děkujeme alespoň za co nejrychlejší úhradu poplatků.

TJ SOKOL Malá Skála
Malá Skála 100
468 31 Malá Skála

© 2009 Všechna práva vyhrazena.

Tvorba www stránek zdarmaWebnode