Maloskalští cykloturisté oslavili 25 let!

V sobotu 19.října, ihned po dojetí posledních kilometrů ze závěrečného výjezdu cyklistické sezóny 2019 se v sokolovně na Malé Skále předávaly nejenom ceny, ale v průběhu večera se slavilo i významné výročí.

Je tomu skutečně tak, tento rok byl již pětadvacátým rokem konání našich plánovaných cyklovýletů.

Čtvrt století činnosti není zrovna málo a každopádně je to důvod k malému ohlédnutí. Slovy čísel se dá těch pětadvacet uplynulých let vyjádřit například takto : 278 cyklistických výletů; 21 625 kilometrů naplánovaných tras; 213 účastníků; 11 různých držitelů putovního poháru; 108 medailí a 645 udělených čestných uznání.

Našimi výlety jsme prokřižovali nejen Český ráj, Jizerské hory a Krkonoše, ale podívali jsme se i do Polabí, na Máchovo jezero, Kokořínsko, do Lužických hor a do Poohří. Na kolech jsme zdolali Ještěd, Házemburk, Říp, Dvoračky, Kunětickou horu, Milešovku. A kromě výletního počasí jsme jezdili i v přívalových deštích, v krupobití, v extrémním horku, za bouřek a také za mrazu a ve sněhové vánici.

Nezapomenutelné jistě zůstanou legendární večery vícedenních výjezdů zpestřené hudebními výkony kytarových mágů Roberta Erlera a Járy Trnky, zrovna tak, jako mnoho dalších společných zážitků z jednotlivých cyklovýprav.

Jednoduše řečeno : bylo to opravdu krásných dvacet pět let – díky za ně!

Na závěr zbývá určitě popřát cyklistům a cyklistkám do dalších pětadvaceti let činnosti především pevné zdraví, hodně nápadů na další zajímavé výlety a také tradiční „VÍTR DO ZAD“.

MH

Plán cykloturistických výletů 2020
26. sezóna je za dveřmi

Rozpis tras ještě nemáme, ale termínová listina už je na světě:

* U tras nad 70 km zkrácené varianty na vyžádání

www.sokolmalaskala.cz – sportovní zážitky, rekreace, kulturní a doprovodné akce  v srdci Českého ráje – od r. 1894

Výsledky cyklo výletů

Vyhodnocení sezony 2019:

Výsledky 2019.pdf (138338)

TJ SOKOL Malá Skála
Malá Skála 100
468 31 Malá Skála

© 2009 Všechna práva vyhrazena.

Vytvořte si www stránky zdarma!Webnode